issue photo #63
Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν 10 μήνες
  0   0

Ο συγκεκριμένος λαμπτήρας βρίσκεται στο στενό ακριβώς πίσω (ανατολικά) από την εκκλησία του Αγίου Ιωάννη...

issue photo #65
Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν 10 μήνες
  0   0

ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΜΠΤΗΡΑ ΔΗΜ.ΦΩΤΙΣΜΟΥ

issue photo #60
Απορρρίμματα
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ Η ΔΕΔΔΗΕ, ΔΕΝ ΚΑΘΑΡΙΣΑΝ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΔΡΟΜΟΥΣ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ...

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΙΝΟ VILLAGE ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΣΟΑ ΣΤΗΝ ΣΤΡΟΦΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΔΟΙ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΜΠΤΗΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ...

issue photo #55
Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 8/2 ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ#48 ΚΑΙ ΕΠΙΛΥΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 22/2 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ -...

issue photo #53
Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ Ο ΚΑΘΡΕΥΤΗΣ το εχω επισημανει εδω και μηνες στον...

issue photo #56
Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Στη Νεάπολη απέναντι από την οδό Ομήρου στη σκάλα που ανεβαίνει προς τα πάνω τρέχουν νερά για περισσότερο...

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Ο Δημοτικός φωτισμός στο τρίγωνο Αγ Δημήτριος - Βρυσούλα - Αγ Νικόλαος στους Μυτιληνιούς ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ...

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

ΔΥΟ ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ - ΚΟΤΣΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΚΟΤΣΙΚΑ

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Καμμένη λάμπα σε στύλο, νότια παράλληλη Νεαπόλεως μπροστά από την οικία Καλδιριμιτζιάν.

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Παρακαλώ πολύ όπως προχωρήσετε σε άμεση αντικατάσταση του λαμπτήρα στην οδό Κάβου Φονιά 8 στην Νεάπολη...

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Μετά από κάθε βροχόπτωση ,έστω και μικρή, ο δημοτικός φωτισμός στην περιοχή Μαλαγαρίου και συγκεκριμένα άπό...

Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Στην οδό Παύλου Κουντουριώτη 15 τρέχουν από χτες το βράδυ λύματα από το φρεάτιο

Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΛΗΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ( ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΦΘΟΝΑ) ΑΠΟ ΤΟ...

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Αντικατάσταση λαμπτήρα φωτισμού στη περιοχή Μαλαγάρι στο αδιέξοδο. Τηλέφωνο επικοινωνίας για ακριβή...

issue photo #31
Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Δυο Πυλώνες φωτισμού εκτός λειτουργίας. Ο ένας στην διασταύρωση Κεφαλοπούλου και Φιλοκτήτη Νέγρη και ο...

issue photo #20
Απορρρίμματα
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Κάδοι απορριμμάτων τρυπιοι χωρίς καπάκι υγειονομικές βόμβες, γάτες ποντίκια και κοράκια τρέφονται μέσα από...

issue photo #30
Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Στο Κοκκαρι σε σεισμοπληκτο σπιτι στον Δυτικο Τεπε το νερο τρεχει απο την μερα του σεισμου. Επισης στον...

issue photo #22
Απορρρίμματα
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Θα θέλαμε να τοποθετηθεί ένας μικρός κάδος απορριμμάτων στο σημείο που έχω μαρκάρει στο χάρτη και στην...

issue photo #23
Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΥΔΑΤΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΘΗΚΕ ΜΕΤΆ ΤΟ ΣΕΙΣΜΟ ΤΗΣ 30.10.2020. Ο ΣΩΛΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΓΕΙΟΣ.