#114. Εγκαταλελειμμένο όχημα
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένο όχημα
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΜαρΜοσχ

Περιγραφή

Ακριβώς απέναντι από το λιμανάκι στο Ηραίον και δίπλα στους κάδους σκουπιδιών βρίσκεται εγκαταλελειμμένο ογκώδες τροχόσπιτο εδώ και πολύ καιρό Επειδή είναι δίπλα στους κάδους γίνεται αφορμή να πετάγονται και διάφορα άλλα ογκώδη αντικείμενα , ξύλα κλπ αποτελώντας εστία μόλυνσης και άσχημο θέαμα εν μέσω τουριστικής περιόδου! Βρίσκεται δε στην είσοδο της ρεματιάς από όπου απορρέουν όμβρια ύδατα σε περίπτωση έντονων καιρικών φαινομένων!!

Φωτογραφίες

MV6J+4G, Pythagoreio 831 03

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΜαρΜοσχ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένο όχημα

πριν 2 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: renapapa

!!

πριν ένα μήνα