#118. ΑΠΟΜΑΚΡΥΣΗ-ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένο όχημα
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Lilly Mylona

Περιγραφή

ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΤΑΧΩΡΙΣΕΙ ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΛΥΘΗΚΕ. ΚΩΔΙΚΟΣ ΝΟ 99. ΣΤΟ ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ, ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΟΨΗ ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ ASTRA VILLAGE (ΟΔΟΣ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ), ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ. ΑΝΗΚΑΝ ΣΕ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΜΑΖΑΖ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ, ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΦΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 3 ΧΡΟΝΙΑ. ΕΧΟΥΝ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΘΟΥΝ ΑΜΕΣΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Φωτογραφίες

polikratis, Pithagorio 831 03, Greece

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Lilly Mylona

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένο όχημα

πριν 3 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: renapapa

ΓΊΝΟΝΤΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΝΑ ΑΠΟΣΥΡΘΟΎΝ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ(ΤΡΟΧΑΙΑ)

πριν 3 μήνες
Location

Επιλύθηκε

Δημιουργήθηκε από: renapapa

!!!!

πριν 2 μήνες