#62. Απορρίμματα κλπ.
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Απορρρίμματα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΛΟΥΛΟΥΡΓΑΣ

Περιγραφή

Καλημέρα σας, στο δημοτικό χώρο στάθμευσης του Πυθαγορείου (δίπλα στο δημοτικό σχολείο) έχει καταστραφεί η πέργκολα που συγκρατεί τους κάδους απορριμμάτων. Το σημείο είναι κομβικό και αποτελεί την πρώτη εικόνα που αντικρίζουν όσοι επισκέπτονται το Πυθαγόρειο. Θα σας παρακαλούσα να την επισκευάσετε ενόψει της νέας τουριστικής περιόδου. Επιπλέον, καλό θα ήταν να ληφθούν και κάποια μέτρα ώστε να αποτραπούν διάφοροι επιτήδειοι από τη ανεξέλεγκτη απόρριψη μπάζων και αποβλήτων (δεν μιλάω για τη δεδομένη στιγμή όπου στοιβάζονται προσωρινά τα μπάζα από τις εργασίες αποκατάστασης του λιμανιού, αλλά γενικότερα). Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Φωτογραφίες

Unnamed Road, Samos 831 03, Greece

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΛΟΥΛΟΥΡΓΑΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Απορρρίμματα

πριν ένα μήνα
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: renapapa

OK

πριν ένα μήνα