#43. Λύματα
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ύδρευση - Αποχέτευση
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: Γκιγιώ Κασμιρλή

Περιγραφή

Στην οδό Παύλου Κουντουριώτη 15 τρέχουν από χτες το βράδυ λύματα από το φρεάτιο


Sofouli 17, Samos 831 00

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Γκιγιώ Κασμιρλή

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ύδρευση - Αποχέτευση

πριν ένα μήνα
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: renapapa

.

πριν ένα μήνα
Location

Επιλύθηκε

Δημιουργήθηκε από: renapapa

`

πριν ένα μήνα