#38. ΔΙΑΡΟΗ ΝΕΡΟΥ
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ύδρευση - Αποχέτευση
Δημιουργήθηκε: πριν 4 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Περιγραφή

Στο ΠΑΓΏΝΔΑ και στη θέση ΚΑΝΑΠΙΤΣΑ (Δεξαμενή νερού) στο κτήμα ΒΑΡΒΑΚΗ ελιές οπωροφόρα δένδρα, τρέχει συνεχώς νερό μέσα στο χωράφι ,με αποτέλεσμα να έχει στερνιάσει ,και συνεχίζει το νερό και στο επόμενο χωράφι ιδιοκτησίας Βασιλείας Μαστρογιάννη .Το γεγονός αυτό το είχα αναφέρει περίπου πριν δυο μήνες και στο Πρόεδρο κ.Γεωργ.Τσάτσο ,και στο δυο Αντιδημάρχους ΒΑΛΚΑΜΛΗ-ΚΑΡΡΑ και έκτοτε δεν έχει γίνει τίποτα.

Φωτογραφίες

Leagora 16, Samos 831 00, Greece

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ύδρευση - Αποχέτευση

πριν 4 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: renapapa

-

πριν 4 μήνες