#163. ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΖΩΑ
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Απορρρίμματα
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Περιγραφή

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΑΔΕΣΠΟΤΟ ΣΚΥΛΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΙ ΣΑΜΟΥ.ΕΧΕΙ ΕΠΙΤΕΘΕΙ ΣΕ ΠΕΖΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΜΕΣΩ THΣ MESSENGER ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟ Κ.ΚΑΡΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΟΥΔΕΠΟΤΕ.ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΑΝ.ΣΑΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΑΠΟ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΖΩΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΔΗΜΟΣ.

Φωτογραφίες

Pithagora 3, Samos 831 00, Greece

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Απορρρίμματα

πριν 2 μήνες
Location

Επιλύθηκε

Δημιουργήθηκε από: renapapa

!!!!

πριν ένα μήνα