#107. Λανθασμένη σήμανση
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Φωτισμός
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Nikos

Περιγραφή

Στην συμβολή των οδών Πηγάσου και Ήρας υπάρχει σήμα που απαγορεύει στον ερχόμενο από Πηγάσου να στρίψει αριστερά, στην Ήρας που είναι διπλής κατεύθυνσης. Το σήμα είχε τοποθετηθεί προσωρινά, πριν από χρόνια, κατά την εκτέλεση έργων προκειμένου να αποτρέψει τους οδηγούς, και να τους προφυλάξει από το να στρίψουν στον διανοιγμένο δρόμο, και ξεχάστηκε εκεί δημιουργώντας σύγχιση και πιθανό ατύχημα.

Φωτογραφίες

Iras 3, Samos 831 00

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Nikos

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Φωτισμός

πριν 3 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: renapapa

!!

πριν 3 μήνες
Location

Επιλύθηκε

Δημιουργήθηκε από: renapapa

!!!

πριν 2 μήνες