#101. Καθαρισμός Οικοπέδων
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Απορρρίμματα
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Γραμματική Δουλδούρα

Περιγραφή

Στο Παλαιόκαστρο, πίσω από τον Ι.Ν. Παναγίας (θέση Γουρουνά), σε δύο οικόπεδα που εφάπτονται με την οικία μου, εδώ και χρόνια υπάρχουν βάτια ύψους στα περισσότερα σημεία 3m καθ' όλη την έκτασή τους, με άμεση επικινδυνότητα για την οικία μου σε περίπτωση πυρκαγιάς. Επίσης από τα οικόπεδα αυτά με τα βάτια βγαίνουν ποντίκια και φίδια και έρχονται στην οικία μου με άμεσο κίνδυνο για την υγεία μου, αλλά και των οικείων προσώπων. Παρακαλώ για τον άμεσο καθαρισμό αυτών των οικοπέδων, καθώς οι ιδιοκτήτες τους δεν δείχνουν ενδιαφέρον!


PXPX+XV Vathi, Greece

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Γραμματική Δουλδούρα

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Απορρρίμματα

πριν 6 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: renapapa

!!

πριν 6 μήνες