issue photo #30
Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Στο Κοκκαρι σε σεισμοπληκτο σπιτι στον Δυτικο Τεπε το νερο τρεχει απο την μερα του σεισμου. Επισης στον...

issue photo #22
Απορρρίμματα
Επιλύθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Θα θέλαμε να τοποθετηθεί ένας μικρός κάδος απορριμμάτων στο σημείο που έχω μαρκάρει στο χάρτη και στην...

issue photo #23
Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΥΔΑΤΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΘΗΚΕ ΜΕΤΆ ΤΟ ΣΕΙΣΜΟ ΤΗΣ 30.10.2020. Ο ΣΩΛΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΓΕΙΟΣ.

issue photo #21
Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Η εν λόγω σχάρα είναι προβληματική από την αρχή της κατασκευής της και με τη συχνή διέλευση των οχημάτων έχει...

issue photo #19
Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΑΦΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΣΤΗΝ...

Απορρρίμματα
Επιλύθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Επί της Θεμιστ. Σοφούλη 105, έχει "ξεχαστεί" ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ κάδος που ακόμα βρίσκεται στην Παραλιακή από Λιμάνι...

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

Στο στενό μεταξύ ξενοδοχείου "Σαμος" και πιτσαρίας "Αππαλούζα", δεν λειτουργεί ο φωτισμός εδώ και 1 χρόνο. Ο...

Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΛΗΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ KΕΝΤΡΙΚΟ ΦΡΕΑΤΙΟ ΕΔΩ...

issue photo #9
Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν 2 χρόνια
  0   0