issue photo #53
Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ Ο ΚΑΘΡΕΥΤΗΣ το εχω επισημανει εδω και μηνες στον...

issue photo #56
Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Στη Νεάπολη απέναντι από την οδό Ομήρου στη σκάλα που ανεβαίνει προς τα πάνω τρέχουν νερά για περισσότερο...

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Ο Δημοτικός φωτισμός στο τρίγωνο Αγ Δημήτριος - Βρυσούλα - Αγ Νικόλαος στους Μυτιληνιούς ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ...

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

ΔΥΟ ΚΑΜΕΝΕΣ ΛΑΜΠΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ - ΚΟΤΣΙΚΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΚΟΤΣΙΚΑ

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Καμμένη λάμπα σε στύλο, νότια παράλληλη Νεαπόλεως μπροστά από την οικία Καλδιριμιτζιάν.

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Παρακαλώ πολύ όπως προχωρήσετε σε άμεση αντικατάσταση του λαμπτήρα στην οδό Κάβου Φονιά 8 στην Νεάπολη...

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Μετά από κάθε βροχόπτωση ,έστω και μικρή, ο δημοτικός φωτισμός στην περιοχή Μαλαγαρίου και συγκεκριμένα άπό...

Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Στην οδό Παύλου Κουντουριώτη 15 τρέχουν από χτες το βράδυ λύματα από το φρεάτιο

Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΛΗΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ( ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΦΘΟΝΑ) ΑΠΟ ΤΟ...

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Αντικατάσταση λαμπτήρα φωτισμού στη περιοχή Μαλαγάρι στο αδιέξοδο. Τηλέφωνο επικοινωνίας για ακριβή...

issue photo #31
Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Δυο Πυλώνες φωτισμού εκτός λειτουργίας. Ο ένας στην διασταύρωση Κεφαλοπούλου και Φιλοκτήτη Νέγρη και ο...

issue photo #20
Απορρρίμματα
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Κάδοι απορριμμάτων τρυπιοι χωρίς καπάκι υγειονομικές βόμβες, γάτες ποντίκια και κοράκια τρέφονται μέσα από...

issue photo #30
Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Στο Κοκκαρι σε σεισμοπληκτο σπιτι στον Δυτικο Τεπε το νερο τρεχει απο την μερα του σεισμου. Επισης στον...

issue photo #22
Απορρρίμματα
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Θα θέλαμε να τοποθετηθεί ένας μικρός κάδος απορριμμάτων στο σημείο που έχω μαρκάρει στο χάρτη και στην...

issue photo #23
Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΥΔΑΤΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΘΗΚΕ ΜΕΤΆ ΤΟ ΣΕΙΣΜΟ ΤΗΣ 30.10.2020. Ο ΣΩΛΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΓΕΙΟΣ.

issue photo #21
Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Η εν λόγω σχάρα είναι προβληματική από την αρχή της κατασκευής της και με τη συχνή διέλευση των οχημάτων έχει...

issue photo #19
Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΑΦΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΛΑΜΠΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΣΤΗΝ...

Απορρρίμματα
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Επί της Θεμιστ. Σοφούλη 105, έχει "ξεχαστεί" ο ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ κάδος που ακόμα βρίσκεται στην Παραλιακή από Λιμάνι...

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

Στο στενό μεταξύ ξενοδοχείου "Σαμος" και πιτσαρίας "Αππαλούζα", δεν λειτουργεί ο φωτισμός εδώ και 1 χρόνο. Ο...

Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν ένα χρόνο
  0   0

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΛΗΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ KΕΝΤΡΙΚΟ ΦΡΕΑΤΙΟ ΕΔΩ...