Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν 3 μήνες
  0   0

Έχει σπάσει ο καθρέφτης στον περιφερειακό στο.υψος σπιτιού Τσουμακη

issue photo #102
Ύδρευση - Αποχέτευση
Σε εξέλιξη πριν 3 μήνες
  0   0

Στο Παλαιόκαστρο πίσω από τον Ι.Ν. Παναγίας (θέση Γουρουνά) υπάρχει από το Μάρτιο του 2021 διαρροή σε κεντρικό...

issue photo #103
Καταγραφή ζημιών από το σεισμό
Σε εξέλιξη πριν 4 μήνες
  0   0

Μια ολόκληρη γειτονιά παραμένει αποκλεισμένη επί 1,5 χρόνο. Κάποιοι δεν έχουμε πρόσβαση στα σπίτια μας! Θα...

Απορρρίμματα
Σε εξέλιξη πριν 4 μήνες
  0   0

Στο Παλαιόκαστρο, πίσω από τον Ι.Ν. Παναγίας (θέση Γουρουνά), σε δύο οικόπεδα που εφάπτονται με την οικία μου,...

issue photo #99
Εγκαταλελειμμένο όχημα
Σε εξέλιξη πριν 4 μήνες
  0   0

ΣΤΟ ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ, ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΟΨΗ ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ ASTRA VILLAGE (ΟΔΟΣ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ), ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΑ...

issue photo #100
Απορρρίμματα
Επιλύθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

ΣΤΟ ΠΥΘΑΓΟΡΕΙΟ, ΤΑ ΣΚΑΛΙΑ ΣΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ ASTRA VILLAGE (ΟΔΟΣ ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ) ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ...

issue photo #91
Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

Επανειλημμένα καίγεται ο λαμπτήρας και γίνετε αντικατάσταση από συνεργείο του Δήμου. Ενδεχόμενη...

issue photo #87
Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

Στην κατηφόρα προς Κέρβελη, εδώ και αρκετές μέρες βγαίνει νερό μέσα από το μπετό καθόλη την διάρκεια της...

issue photo #96
Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν 4 μήνες
  0   0

Αλλαγή λάμπας

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν 5 μήνες
  0   0

Η ΛΑΜΠΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΩΝΑ ΤΗΣ ΔΕΗ ΑΝΑΒΕΙ ΚΑΙ ΣΒΗΝΕΙ ΚΑΤΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ (ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΥΣ ΚΑΔΟΥΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ ΣΤΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ...

issue photo #38
Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Στο ΠΑΓΏΝΔΑ και στη θέση ΚΑΝΑΠΙΤΣΑ (Δεξαμενή νερού) στο κτήμα ΒΑΡΒΑΚΗ ελιές οπωροφόρα δένδρα, τρέχει συνεχώς...

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΕΠΙΚΟΥΡΟΥ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ 7 Η ΛΑΜΠΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΩΝΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΒΕΙ ΚΑΙ Ο ΔΡΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ....

issue photo #45
Απορρρίμματα
Επιλύθηκε πριν 6 μήνες
  0   2

Παρακαλώ για την τοποθέτηση 2 ακόμη κάδων στο σημείο Αγ Ανάργυροι στους Μυτιληνιούς

issue photo #61
Απορρρίμματα
Επιλύθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΔΙΟΤΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΟΤΙ ΠΕΡΑΣΑΝ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ...

Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΑΙΓΕΩΣ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ 19 ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΤΣΟΥΝΙ, ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΑΝΑΒΛΥΖΕΙ...

issue photo #64
Απορρρίμματα
Επιλύθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Απέναντι από τη διασταύρωση του Αΐ-Θανάση με τον περιφεριακό υπάρχει παράδρομος που χρησιμοποιείται από...

issue photo #62
Απορρρίμματα
Επιλύθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Καλημέρα σας, στο δημοτικό χώρο στάθμευσης του Πυθαγορείου (δίπλα στο δημοτικό σχολείο) έχει καταστραφεί η...

issue photo #54
Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Στο Άνω Βαθύ, κάτω και δεξιά από το αμφιθέατρο (πλάτανος).

issue photo #67
Ύδρευση - Αποχέτευση
Επιλύθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

ΑΝΑΒΛΥΖΕΙ ΝΕΡΟΕ ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΑΙΓΕΩΣ ΜΕ ΑΡΙΘΜΟ 19 ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΤΣΟΥΝΙ, ΑΝΕΒΑΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ...

Φωτισμός
Επιλύθηκε πριν 6 μήνες
  0   0

Στον οικισμό Κλήμα Παλαιοκάστρου υπάρχουν τουλάχιστον 4 κολώνες στις οποίες δεν λειτουργεί ο δημοτικός...