#84. Ανύπαρκτος φωτισμός
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Φωτισμός
Δημιουργήθηκε: πριν 9 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

Περιγραφή

Εδώ και 1 μήνα έχει καεί ο λαμπτήρας στην κολώνα και δεν έχει αλλαχτεί ακόμα. Ο πρόεδρος της κοινότητας το γνωρίζει. Ήρθε έβγαλε την λάμπα και εδώ και πόσο διάστημα περιμένουμε να δούμε μια άσπρη μέρα. Περιοχή Δυτικός Τεπές Κοκκάρι. Ζούμε ανάμεσα στα χαλάσματα και δεν υπάρχει φωτισμός. Κάθε μέρα πέφτουν από την τοιχοποιία των σπιτιών κομμάτια.


Pithagora 3, Samos 831 00, Greece

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Φωτισμός

πριν 9 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: nestoras paraskevis

!

πριν 9 μήνες
Location

Επιλύθηκε

Δημιουργήθηκε από: nestoras paraskevis

!

πριν 8 μήνες