#42. Βλάβη δημοτικού φωτισμού
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Φωτισμός
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΡΤΣΑΦΑΣ

Περιγραφή

Μετά από κάθε βροχόπτωση ,έστω και μικρή, ο δημοτικός φωτισμός στην περιοχή Μαλαγαρίου και συγκεκριμένα άπό την είσοδο του λιμένα Μαλαγαρίου μέχρι το ρέμα Μαλαγαρίου δεν λειτουργεί.Το πρόβλημα μάλλον οφείλεται σε κάποιο ή κάποια φωτιστικά σώματα τα οποία λόγω της βροχόπτωσης προκαλούν πτώση ασφάλειας σε παρακείμενη κολώνα της ΔΕΔΗΕ με αποτέλεσμα τη συχνή διακοπή του ηλεκτροφωτισμού στη περιοχή. Παρακαλώ για τις ενέργειες σας για αποκατάσταση του προβλήματος


Malagariou, 831 00

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΡΤΣΑΦΑΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Φωτισμός

πριν 3 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: renapapa

.

πριν 3 μήνες
Location

Επιλύθηκε

Δημιουργήθηκε από: renapapa

`

πριν 3 μήνες