#39. ΛΗΜΜΑΤΑ
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ύδρευση - Αποχέτευση
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΤΖΟΥΔΗ

Περιγραφή

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ ΛΗΜΜΑΤΑ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ( ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΦΘΟΝΑ) ΑΠΟ ΤΟ ΦΡΕΑΤΙΟ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΟΥΛΩΣΕΙ ΓΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΦΟΡΑ ΦΕΤΟΣ. ΤΑ ΠΑΤΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΣΟΒΑΡΟ ΚΙΝΔΥΝΟ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΜΑΣ


Vlamari 39, Vathi 831 00, Greece

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΤΖΟΥΔΗ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ύδρευση - Αποχέτευση

πριν 2 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: renapapa

.

πριν 2 μήνες
Location

Επιλύθηκε

Δημιουργήθηκε από: renapapa

,

πριν 2 μήνες