#21. ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ ΣΧΑΡΑ ΟΜΒΡΊΩΝ
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ύδρευση - Αποχέτευση
Δημιουργήθηκε: πριν 4 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ

Περιγραφή

Η εν λόγω σχάρα είναι προβληματική από την αρχή της κατασκευής της και με τη συχνή διέλευση των οχημάτων έχει χαλάσει η βάση της και χτυπάει συνέχεια. Το πρόβλημα είναι περισσότερο ο εκνευριστικός ήχος ο οποίος τρομάζει τους διερχόμενους πεζούς αλλά και εμένα τον ίδιο που βρίσκομαι πολλές ώρες στο χώρο εργασίας μου.

Φωτογραφίες

Paschali 2, Samos 831 00

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΑΝΕΣΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ύδρευση - Αποχέτευση

πριν 4 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: renapapa

.

πριν 4 μήνες
Location

Επιλύθηκε

Δημιουργήθηκε από: renapapa

.

πριν 3 μήνες