#16. ΛΗΜΜΑΤΑ
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ύδρευση - Αποχέτευση
Δημιουργήθηκε: πριν 2 χρόνια
Δημιουργήθηκε από: ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΤΖΟΥΔΗ

Περιγραφή

ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΛΗΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ KΕΝΤΡΙΚΟ ΦΡΕΑΤΙΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΣΕ ΚΙΝΔΥΝΟ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΟΛΩΝ ΜΑΣ


Vlamari 39, Vathi 831 00, Greece

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΤΖΟΥΔΗ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ύδρευση - Αποχέτευση

πριν 2 χρόνια
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: renapapa

.

πριν 2 χρόνια
Location

Επιλύθηκε

Δημιουργήθηκε από: renapapa

OK

πριν 2 χρόνια