#125. Street light
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Φωτισμός
Δημιουργήθηκε: πριν 19 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Jolanda Fieret

Περιγραφή

The street light is not working - Grondas area

Φωτογραφίες

PWRX+RC Vathi, Greece

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Jolanda Fieret

Initial commit at category Φωτισμός

πριν 19 μέρες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: renapapa

!!!

πριν 14 μέρες