#122. Street light
Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Επιλύθηκε   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ύδρευση - Αποχέτευση
Δημιουργήθηκε: πριν 21 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Jolanda Fieret

Περιγραφή

the street light is not working - area Grondas

Φωτογραφίες

Stamati 9, Samos 831 00

Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Jolanda Fieret

Initial commit at category Ύδρευση - Αποχέτευση

πριν 21 μέρες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: renapapa

!!

πριν 21 μέρες